Kniha návštěv

www.zlesualuk.cz

Datum: 11.01.2010 | Vložil: Mirek A Mikita

Dobrý den,
děkuji za pochvalu na našich stránkách. I já musím smeknout a to né jen nad stránkymi, ale i nad pejsky. Jsou krásní a koukám že i úspěšní. Doufám, že vám to vydrží. Budu držet palce.
Přeji hodně úspěchu jak chovatelských tak i osobních a to nejen v roce 2010 ale i nadále. Budu se těšit na vaše aktualizace.
S přátelským pozdravem
Mirek a Miki

IKONKA

Datum: 10.12.2009 | Vložil: R. Janečková

Dobrý den, jsem moc smutná, že to co píši je bohužel pravda. Odpovídám na Vaše milé přáníčko, týkající se naší Ikonky. Bohužel už není. Měla velký zdravotní problém, který se neslučoval s jejím kraťoučkým životem. Narodila se ve vrhu jako největší obřík, ale to fungovalo jen po dobu, co byla v bříšku. Jsem MOC smutná, protože i já jsem byla nadšená, když jí naše "prvnička" porodila. Ale i o tom je chovatelství a já jsem na své odchovy hrdá, protože mohu směle říci, že jsou dost dobrý. Přeji i Vám super vousaté odchovy s přáním AŤ SE DAŘÍ. Krásné dny přeje Janečková Radka - hov.st. GINJAN

www.nezny-barbar.wbs.cz

Datum: 13.10.2009 | Vložil: Zuzana a boxeří holky Olimpia a Ramona

Dobrý den,máte moc hezky udělané stránky.Také bych Vám chtěla poděkovat,že jste uvedla,kde jste získala "Syndrom získané posedloti psy".Vůbec jsem neočekávala,že někdo bude mít tolik slušnosti.Za to Vám děkuji.Ať se Vám v chovu hodně daří,psíci Vám dělají jen radost a výstavní úspěchy ať vám nikdo nekazí radost z vystavování a chovu kyselými hrozny,tak jak se to děje mně.Hodně štěstí.

www.retriever.wbl.sk

Datum: 22.07.2009 | Vložil: Katka&spol.

Dobrý deň, ďakujeme :-)
Vy máte takisto krásnym bradáčov a tie šteniatka fúžaté sú na spapanie :o) Prajeme vám, nech sa vám darí.

www.eldoradogrande.cz

Datum: 02.07.2009 | Vložil: Renata

Zdravíme máte pěkné stránky a super vousače

Re: www.eldoradogrande.cz

Datum: 21.07.2009 | Vložil: Martina P.

Děkujeme....:-)

www.knirac.wbs.cz

Datum: 18.06.2009 | Vložil: D+D+I

Děkujeme za návštěvu u nás a za pochvalu :o) Máte moc hezké stránky a o kníračích nemluvě :o) Doufám, že se někde na výstavě potkáme a popovídáme osobně :o) Přeji hodně úspěchů do budoucna.............

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek